Alfa PT

SlužbyCeníkReferenceObjednavkaO násHome

O nás

Firma PT ALFA vznikla v r.1992 a působí na našem trhu úspěšně již 15 rok. V začátcích působnosti se firma PT ALFA specializovala na velké firmy strojírenského zaměření. Proto byly jejími zákazníky např. ŠKODA Mladá Boleslav, ŠKODA Plzeň a zejména ČKD Praha. Ve firmě se prováděly překlady v období privatizace našich největších strojírenských podniků, zejména z jazyka českého do jazyka anglického a německého.

Stáli jsme u zrodu téměř všech stavebních spořitelen v ČR, dodnes pracujeme pro Českomoravskou stavební spořitelnu, a.s., pro Všeobecnou stavební spořitelnu KB, a.s. a pro Reiffeisen , a.s.

Našich služeb využívají celou dobu rovněž různá velvyslanectví, např. Rakouské velvyslanectví, Velvyslanectví USA, Jihoafrické velvyslanectví a různé pojišťovací ústavy, např. Česká pojišťovna, a.s., Kooperativa, a.s. , pojištovna Allianz a.s..

Z výše uvedeného je patrno, že naše firma má rozsáhlou databázi zkušených překladatelů a tlumočníků z různých oblastí, o čemž svědčí i různorodost našich zákazníků. Pravidelně pracujeme již několik let pro SAZKA, a.s., SUMITOMO Corp., HONEYWELL, s.r.o., firmu SIEMENS, MERCEDES BENZ Bohemia, Glaxo SmithKline Beecham,s.r.o., , pro ABB Energetické systémy, Hospodářskou komoru ČR, ELTODO EG, a.s., CIMTO, s.p.,PRO.MED, CZ, Reader's Digest Výběr, spol. s r.o., Barvy Tebas, s.r.o., pro různé domácí i zahraniční advokátní kanceláře. Je samozřejmostí, že zhotovujeme překlady dokumentů se soudní doložkou. Cena i termín zhotovení překladu nebo tlumočení se určuje dohodou. Texty zpracováváme na PC ve všech běžných textových editorech a dodáváme je buď v papírové podobě nebo e-mailem. Překládáme ze všech běžných i méně obvyklých jazyků. V běžných jazycích poskytujeme expresní služby ve výborné kvalitě. V případě potřeby jsme schopni nabídku služeb dle přání zákazníka rozšířit.

Agentura ALFA - PT, Ondříčkova 48, 130 00 Praha 3, tel.: 222 515 887, e-mail: alfa@alfapt.cz